SCHNEIDER Real má pre Vás nový realitný program – a prostredníctvom neho sme sa stali pre Vás najdostupnejšou realitnou kanceláriou! Ak Vás táto správa zaujala, čítajte ďalej.

Špeciálna realitná akcia “ÚSPEŠNÝ A RÝCHLY PREDAJ S PROVÍZIOU LEN 1%!”

V rámci tejto špeciálnej realitnej akcie poskytujeme klientom, ktorí chcú úspešne a najmä rýchlo odpredať svoju nehnuteľnosť, pričom nechcú zbytočne platiť poplatky za sprostredkovanie navyše

možnosť realizovať celý odpredaj cez našu realitnú kanceláriu SCHNEIDER Real, pričom im nebudeme účtovať vyšší poplatok za sprostredkovanie ako 1% z predajnej ceny.

Tento poplatok je konečný, a obsahuje v sebe už aj poplatky za katastrálne konanie! Ide o najnižšiu realitnú províziu za sprostredkovanie v Bratislave a jej okolí vôbec.

NEPREHLIADNITE: Výhodou tohto programu pre Vás je teda mimoriadne ústretová cena ponuky služieb. Jedinou podmienkou, ktorú z našej strany v tomto prípade máme, je že klient sám absolvuje obhliadky so záujemcami o kúpu, ktorých mu my pošleme priamo na dohodnutú adresu a v dohodnutý čas.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a začnime veľmi jednoducho a rýchlo spolupracovať. STAČÍ KEĎ NÁM V KONTAKTNOM FORMULÁRI POŠLETE ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE A NACENENIE VAŠEJ NEHNUTELNOSTI. Následne sa my postaráme o Všetko ostatné, v prípade potreby sa s Vami sami spojíme a dovyžiadame čo je potrebné. Vaším zaslaním uvedených základných vstupných materiálov pre našu činnosť sa zároveň altívne púšťame do serióznej práce na úspešnom a ČO NAJSKORŠOM ODPREDAJI VAŠEJ SÚČASNEJ NEHNUTEĽNOSTI

– a to za najvyššiu možnú trhovú cenu! Sme na trhu už od roku 2009, nebudete sklamaný.