V čase krízy spôsobenej ochorením COVID-19 (a v mesiacoch po nej nasledujúcich), kedy sa ľudia oprávnene obávajú o svoje zdravie či zdravie svojich blízkych, sme pre Vás pripravili IDEÁLNE BEZDOTYKOVÉ RIEŠENIE ako je možné úspešne prezentovať a predať Vašu nehnuteľnosť. Pozrite si nasledovné vzorové riešenie 3D vizualizácie V NAJMENŠOM DETAILE od spoločnosti Matterport, Kliknite na obrázok nižšie a doslova sa na obrazovke „poprechádzajte“ po nehnuteľnosti:

Vašu nehnuteľnosť ZVIDITEĽNÍME maximálnym možným spôsobom, a to nielen vďaka PRO 3D prezentáciám od spoločnosti Matterport, ale aj vďaka celej škále ďalších podporných prostriedkov, akými sú profesionálne fotografie (nevyhnutnosť), imersívna a veľkoplošná obrazová prezentácia Vašej nehnuteľnosti na webovom sídle našej spoločnosti, jej umiestnenie na takmer 100! realitných portáloch a projektoch doma aj v zahraničí, silná a širokospektrálna internetová reklama vo forme platených umiestnení vo vyhľadávačoch či na najnavštevovanejších sociálnych sieťach, v prípade dohody aj bannerová reklama priamo na nehnuteľnosti, vytvorenie profesionálneho sprievodného videa, či dokonca reklama v rádiách, časopisoch, alebo TV. Nehovoriac už o (úplne samozrejmej) forme ponuky Vašej reality našim rozširujúcim sa obchodným kontaktom doma aj v zahraničí, ako aj priamemu marketingu viac ako 200.000 firemným klientom z celého územia SR, no predovšetkým z Bratislavy a jej okolia.

Naše rokmi overené know-how, zabezpečujúce predaj Vašich realít doslova vo formáte “Full Service” (od A po Z) pre Vás znamená odbremenenie od stresu a “nevyspytateľnosti” realitného trhu v jeho nových, zmenených podmienkach v roku 2022. Jednoducho predaj Vášho bytu, domu, vily, pozemku alebo budovy či inej nehnuteľnosti prenechajte nám – a my Vám vieme garantovať, že jej predaj zoberieme vážne, zoberieme osobne, a urobíme pre jej predaj absolútne maximum. Zároveň tak zvyšujeme pravdepodobnosť oslovenia Vášho kupca až k jej hornej hranici – pri prevahe ponuky nad dopytom na trhu (situácia pre rok 2022) si kupujúci bude vyberať TIE reality, ktoré ho zaujmú a oslovia už na prvý pohľad, no a ktoré samozrejme budú mediálne umiestnené presne tam, kde ich hľadá a očakáva.

NAŠA VÝHODA OPROTI “BEŽNÝM REALITKÁM”: Mimo iných benefitov máme – na rozdiel od bežnej realitnej kancelárie – naviac aj výhodu ultra-realistických 3D obhliadok svetovej špičky v tomto segmente (Matterport), ktoré však chápeme len ako absolútnu TOP čerešničku na torte aplikovaného marketingového mixu, opísaného vyššie. Tieto pre Vás zároveň znamenajú PODSTATNE menej časového inputu do celého predajného procesu, v dôsledku skutočnosti, že Vaša nehnuteľnosť je digitálne zachytená v priestore, plnej kvalite a farbe takým spôsobom, že kupujúci si ju bez problémov a aj opakovane obhliadne doma, v kancelárii alebo kdekoľvek inde na akomkoľvek digitálnom koncovom zariadení – a na fyzickú obhliadku už príde “na istotu”, s vážnym záujmom kúpiť vo väčšine prípadov aj dotiahnutým až po podpis kúpnej zmluvy, zloženie zálohy, návštevu katastra a zaplatenie kúpnej ceny.