SCHNEIDER Real má pre Vás nový realitný program – a prostredníctvom neho sme pre Vás pripravili riešenie ako vyriešiť Vás problém s bývaním jedným ťahom! Ak Vás táto správa zaujala, čítajte ďalej.

Realitný program “STAČILO! IDEME INDE.”

V rámci tohto realitného programu zabezpečíme pre klienta FULL SERVICE zmeny bývania na vysnívanú adresu, a to od nájdenia novej nehnuteľnosti, s ktorou napríklad už nie je spokojný (z ľubovoľných dôvodov – napr. nepríjemní či hluční susedia, nie najlepšia lokalita a pod.) až po odpredaj aktuálneho bývania za najvyššiu trhovú cenu.

Pri tomto programe je klientovi zabezpečené úplne všetko, čo potrebuje pre úspešnú zmenu svojho bývania na inú, lepšiu adresu. A to v každom praktickom ohľade – od profesionálneho nafotenia nehnuteľnosti, cez realitnú ponuku na viac ako 90 inzertných médiách v SR aj mimo neho, po nájdenie kupcu, nájdenie novej nehnuteľnosti vo zvolenej štvrti či na želanej adrese, a zabezpečenia nákupu tejto nehnuteľnosti za najnižšiu možnú trhovú cenu. Maximálne sa pritom snažíme klientovi ušetriť peniaze a výjsť mu v ústrety tak, aby zmena bývania bola pre neho hračkou.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a začnime veľmi jednoducho a rýchlo spolupracovať. STAČÍ KEĎ NÁM V KONTAKTNOM FORMULÁRI POŠLETE ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE A NACENENIE VAŠEJ NEHNUTELNOSTI. Následne sa my postaráme o Všetko ostatné, v prípade potreby sa s Vami sami spojíme a dovyžiadame čo je potrebné. Vaším zaslaním uvedených základných vstupných materiálov pre našu činnosť sa zároveň aktívne púšťame do serióznej práce na úspešnom a ČO NAJSKORŠOM ODPREDAJI VAŠEJ SÚČASNEJ NEHNUTEĽNOSTI

– a to za najvyššiu možnú trhovú cenu! Sme na trhu už od roku 2009, nebudete sklamaný.