SCHNEIDER Real má pre Vás nový realitný program – a prostredníctvom neho sme pre Vás pripravili spôsob ako vyfinancovať Vašu novú nehnuteľnosť! Ak Vás táto správa zaujala, čítajte ďalej.

Nová služba “SCHNEIDER FINANCE – NAJLACNEJŠÍ HYPOTEKÁRNY ÚVER”

V rámci Schneider Finance Vám prostredníctvom tejto novej služby licencovanej Národnou bankou Slovenska veľmi jednoducho vybavíme hypotekárny úver na čokoľvek, čo je zákonom povolené – a to za najnižších úrokových podmienok.

Úzko spolupracujeme s jednou s najväčších hypotekárnych spoločností na Slovensku – UNIVERSAL a.s. V rámci našej spolupráce máte úplne najlacnejšie poplatky a úroky pre financovanie Vášho nového bývania. Ak máte záujem, neváhajte – úroky stúpajú a my Vám úver vybavíme najlacnejšie.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a začnime veľmi jednoducho a rýchlo spolupracovať. STAČÍ KEĎ NÁM V KONTAKTNOM FORMULÁRI POŠLETE ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE PRE FINACOVANIE VAŠEJ NEHNUTELNOSTI. Následne sa my postaráme o Všetko ostatné, v prípade potreby sa s Vami sami spojíme a dovyžiadame čo je potrebné. Vaším zaslaním uvedených základných vstupných informácií pre našu činnosť sa zároveň aktívne púšťame do serióznej práce na úspešnom a ČO NAJLACNEJŠOM VYFINACOVANÍ VAŠEJ NOVEJ NEHNUTEĽNOSTI

– a to za najvyššiu možnú trhovú cenu! Sme na trhu už od roku 2009, nebudete sklamaný.