+421 (903) 47 97 49
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
[email protected]

POZEMKY PRE RODINNÉ DOMY PRI BA

25.000 m2 pozemkov pre rodinné domy v blízkosti Bratislavy

Developerska zóna pozemkov určených pre individuálnu bytovú výstavbu. Pozemky sa nachádzajú len 8km od hlavného mesta Bratislava. Realizovaná prípojka elektrickej energie. Na okamžitý odpredaj.

Po zdevelopovaní je možné pozemky predať až za 150 eur/m2

Po zdevelopovaní a parcelácii pozemkov je možné vystaviť atraktívne rodinné domy pre klientov na kľúč. Trhová cena už developovaných pozemkov v Bernolákove je k dnešnému dňu vo výške 130-150 eur/m2.

V Bernolákove sme ako doma

Máme bohaté skúsenosti s predajom stav. pozemkov v obci Bernolákovo. Napr. viac ako 60.000 m2 pozemky, na ktorých dnes stojí priemyselná hala HERZ (2x ocenenie „Priemyselná stavba roka“) boli pôvodne v našom vlastníctve – a na základe férových a dobre nastavených osobných a zmluvných vzťahov sme nehnuteľnosť predali Rakúskemu partnerovi, resp. jeho pobočke tu na Slovensku. Tzn. môžete sa spoľahnúť na kvalitu servisu a poskytovaných služieb, s garanciou skúsenosti.

V Bernolákove rovnako máme vybudované veľmi dobré zázemie čo sa týka vzťahov s municipalitou obce, jej vedením a stavebným úradom. Okrem pozemkov pre spoločnosť HERZ sme v posledných rokoch realizovali aj odpredaj 5 pozemkov LCB 1-3 pre individuálnych klientov a developerov.

Pozemky pre rodinné domy Bernolákovo - Štruktúra a členenie

Predaj cez RK Schneider Real

Predajný a právny servis predmetných pozemkov realizuje reallitná kancelária SCHNEIDER Real. So SCHNEIDER Real Estate máte istotu, že všetko prebehne ako prebehnúť má – vybavíme kompletnú podkladovú a právnu dokumentáciu, dokonca Vás aj predstavíme vedeniu (starostovi) obce Bernolákovo a uvedieme do kontaktu so Stavebným úradom a oddelením Źivotného prostredia, čo sú pre Váš ďalší úspešný development pozemkov veľmi dôležité konktakty.

NEPREHLIADNITE: POZEMKY PRIAMO VLASTNÍME! Predávané pozemky sú exkluzívnou predajnou ponukou SCHNEIDER Real. Pozemky priamo vlastníme, tzn. nejde o sprostredkovanú transakciu, ale jednáte PRIAMO S MAJITEĽMI pozemkov. Je to výhodou pre Vás z každého uhla.

Referencie našich klientov

Magazín aktualít v realitách

S kým spolupracujeme

Send this to a friend