+421 (903) 47 97 49
Studená 15090/12, 821 04 Bratislava
info@schneiderreal.sk

SCHNEIDER Real – Lepšia realitná kancelária

Full-Service Realitná Agentúra

3x extra cez profesionálne technológie v realitách. Toto je sloganom realitnej kancelárie SCHNEIDER Real Estate. Predávame viac vďaka neustálej inovácii! Pre našich klientov to znamená podstatne viac pohodlia a tiež menej starostí.

Právom čakajte viac než v inej RK

Hlavným poslaním realitnej kancelárie SCHNEIDER Real Estate je poskytovanie služieb realitnej prezentácie a sprostredkovania a aj služieb s tým spojených na najvyššej úrovni a zabezpečenie prednostného postavenia na trhu realít v SR.

Právom čakajte viac než inde

Tu v realitnej kancelárii SCHNEIDER Real Estate sme pre Vás – našich zákazníkov vytvorili výnimočnú zónu nehnuteľnostiach. Sme si vedomí, že žijeme vo vysoko vizuálnom veku. V dnešnej dobe, pokiaľ vizuálne dostatočne nezdôrazníte všetky kvality a prednosti Vašej nehnuteľnosti tým najvyšším profesionálnym spôsobom, urobí to za Vás Vaša konkurencia. A nepredáte. So SCHNEIDER Real Estate to urobíme za Vás my. Lepšie ako konkurencia. A predáme. Je to takto jednoduché.

Časy kedy majiteľ nehnuteľnosti nacvakal pár záberov cez mobil, zavesil ich na internet a počkal pár dní na podpis zmluvy sú definitívne za nami. Urobíme za Vás všetko potrebné, aby sa Vaša nehnuteľnosť predala na dnešnom trhu. Tak rýchlo ako je to len možné. A tak dobre ako sa len dá.

Najnovší realitný know-how

Tu v realitnej kancelárii SCHNEIDER Real Estate používame najnovšie technológie v oblasti prezentácie a vizualizácie nehnuteľností pre našich klientov. Snažíme sa o neustálu aktívnu technologickú inováciu našich služieb, ako aj prezentačného softvéru a hardvéru – to nám zabezpečuje vyššiu mieru spokojnosti klientov, prednostné postavenie na trhu realít v SR, menší počet nutných osobných obhliadok a rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti.

Medzi technológie, ktoré používame patria profesionálne fotografie, 3D obhliadky v plnom HD rozlíšení alebo 3D osobné prezentácie pomocou okuliarov VR virtuálnej reality, ktoré minimalizujú potreby osobných obhliadok klientov.

S nami sa trafíte lepšie ako sám

Tu v realitnej kancelárii SCHNEIDER Real Estate aplikujeme moderné technológie ruka v ruke so silnou podporou obchodu. Naším cieľom nie je ohúriť klienta multimédiami. Naším cieľom je virutálne sprostredkovať temer reálnu návštevu a detailnú obhliadku nehnuteľnosti s cieľom pomôcť zákazníkovi vybrať si tú správnu alternatívu pre jeho bývanie. A predať. To všetko z pohodlia gauča jeho obývačky, bez potreby zbytočných obhliadok berúcich mu čas.

SCHNEIDER Real Estate pracuje na úplne inej úrovni ako bežná realitná kancelária. Do predaja Vašej nehnuteľnosti investujeme – na viacerých úrovniach ako iní. S cieľom čo najlepšieho a najskoršieho úspechu. Skúste to s nami. Spoznáte sami – ušetríme Vám starosti, čas a peniaze…

Referencie našich klientov

Magazín aktualít v realitách

S kým spolupracujeme

Send this to a friend